Kaydol
10.057 Online Kullanıcı
100.856 Toplam Kalem
1.148 Bugün Eklenen
139.771 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Mardin İhaleleri

Mardin ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

198
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Mardin İhaleleri

SEBZE VE MEYVE ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Mardin | 02.09.2026

KIRTASİYE (A4 KAĞIDI)

Doğrudan Temin
DERİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ATATÜRK İLKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ | Mardin | 02.09.2026

KIRTASİYE (A4 KAĞIDI)

Doğrudan Temin
DERİK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ATATÜRK ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞ | Mardin | 02.09.2026

YOĞURT ( TAM YAĞLI)

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MARDİN E TİPİ KAPALI VE | Mardin | 02.09.2026

HEDİYE KUTUSU ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Mardin | 26.08.2026

SEBZE MEYVE ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Mardin | 26.08.2026

SEBZE VE MEYVE ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Mardin | 26.08.2026

Mardin Kamu İhaleleri

Mardin ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Mardin ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Mardin İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Mardin" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Mardin ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Mardin ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Mardin'da bugün kaç ihale var?

Mardin ilinde şu anda toplamda 198 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.