Kaydol
19.563 Online Kullanıcı
100.793 Toplam Kalem
1.060 Bugün Eklenen
139.589 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Giresun İhaleleri

Giresun ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

378
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Giresun İhaleleri

ASPİRASYON TORBASI ALIMI

Doğrudan Temin
GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HAST | Giresun | 02.09.2026

ÇELİK DÜBEL ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Giresun | 02.09.2026

MEYVE SEBZE ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Giresun | 02.09.2026

EEG ELEKTROT KABLO ALIMI

Doğrudan Temin
GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HAS | Giresun | 03.09.2026

8 KALEM İLAÇ ALIMI

Doğrudan Temin
GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HAS | Giresun | 03.09.2026

2 KALEM TİBBİ SARF

Doğrudan Temin
GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN PİRAZİZ İLÇE DEVLET HAST | GİRESUN | 03.09.2026

ALBUMİN ALIMI

Doğrudan Temin
GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ GİRESUN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HAST | Giresun | 01.09.2026

Giresun Kamu İhaleleri

Giresun ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Giresun ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Giresun İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Giresun" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Giresun ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Giresun ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Giresun'da bugün kaç ihale var?

Giresun ilinde şu anda toplamda 378 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.