Kaydol
4.424 Online Kullanıcı
100.877 Toplam Kalem
1.524 Bugün Eklenen
139.842 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Nevşehir İhaleleri

Nevşehir ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

123
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Nevşehir İhaleleri

NEVŞEHİR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NEVŞEHİR ÜRGÜP DEVLET HASTANESİ | NEVŞEHİR | 02.09.2026

KÜP ŞEKER ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Nevşehir | 06.08.2026

Nevşehir Kamu İhaleleri

Nevşehir ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Nevşehir ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Nevşehir İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Nevşehir" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Nevşehir ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Nevşehir ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Nevşehir'da bugün kaç ihale var?

Nevşehir ilinde şu anda toplamda 123 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.