Kaydol
14.632 Online Kullanıcı
100.774 Toplam Kalem
1.464 Bugün Eklenen
139.540 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Iğdır İhaleleri

Iğdır ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

185
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Iğdır İhaleleri

7 KALEM SARF MALZEME ALIMI

Doğrudan Temin
IĞDIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ IĞDIR DR. NEVRUZ EREZ DEVLET HASTA | Iğdır | 03.09.2026

HAZIR BETON C30

Doğrudan Temin
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLET | Iğdır | 26.08.2026

İÇ LASTİK 1300 / 24

Doğrudan Temin
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLET | Iğdır | 26.08.2026

ELEKTRİK MALZEMESİ ALIMI

Doğrudan Temin
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAZIMKARABEKİR TARIM İŞLET | Iğdır | 18.08.2026

Iğdır Kamu İhaleleri

Iğdır ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Iğdır ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Iğdır İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Iğdır" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Iğdır ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Iğdır ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Iğdır'da bugün kaç ihale var?

Iğdır ilinde şu anda toplamda 185 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.