Kaydol
42 Online Kullanıcı
100.624 Toplam Kalem
1.382 Bugün Eklenen
140.429 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Karaman İhaleleri

Karaman ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

129
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Karaman İhaleleri

Sebze ve Meyve Alımı

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ERMENEK M TİPİ KAPALI C | KARAMAN | 04.09.2026

YAŞ SEBZE MEYVE ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Karaman | 03.09.2026

Tatlı Alımı

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ERMENEK M TİPİ KAPALI C | Karaman | 02.09.2026

Mal ve Malzeme Alımı

Doğrudan Temin
KARAMAN İL ÖZEL İDARESİ KAZIMKARABEKİR İLÇE ÖZEL İDARESİ MÜD | KARAMAN | 10.08.2026

Karaman Kamu İhaleleri

Karaman ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Karaman ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Karaman İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Karaman" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Karaman ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Karaman ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Karaman'da bugün kaç ihale var?

Karaman ilinde şu anda toplamda 129 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.