Kaydol
17.143 Online Kullanıcı
100.823 Toplam Kalem
917 Bugün Eklenen
139.681 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Sivas İhaleleri

Sivas ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

781
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Sivas İhaleleri

DANA ETİ

Doğrudan Temin
SİVAS İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ÖĞRETMENEVİ VE AKŞAM SANAT O | SİVAS | 03.09.2026

HASTANE ECZANE İLAÇ ALIMI

Doğrudan Temin
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK HİZMETLERİ U | Sivas | 03.09.2026

POLİGLAKTİN SÜTUR ALIMI

Doğrudan Temin
SİVAS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SİVAS NUMUNE HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞ | SİVAS | 02.09.2026
SİVAS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SİVAS NUMUNE HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞ | SİVAS | 02.09.2026

HASTA ÖNLÜĞÜ ALIMI

Doğrudan Temin
SİVAS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SİVAS NUMUNE HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞ | SİVAS | 01.09.2026

Kuru Gıda Alımı İşi

Doğrudan Temin
ZARA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ZARA ANADOLU İMAM HATİP LİS | Sivas | 03.09.2026

12 V LED TRAFOSU ALIMI

Doğrudan Temin
SİVAS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SİVAS NUMUNE HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞ | SİVAS | 02.09.2026

2 KALEM ALÇILI SARGI ALIMI

Doğrudan Temin
SİVAS İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SİVAS NUMUNE HASTANESİ BAŞHEKİMLİĞ | SİVAS | 02.09.2026

Sivas Kamu İhaleleri

Sivas ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Sivas ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Sivas İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Sivas" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sivas ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Sivas ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Sivas'da bugün kaç ihale var?

Sivas ilinde şu anda toplamda 781 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.