Kaydol
42 Online Kullanıcı
100.624 Toplam Kalem
1.382 Bugün Eklenen
140.429 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Kırıkkale İhaleleri

Kırıkkale ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

223
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Kırıkkale İhaleleri

6 KALEM TIBBİ GAZ ALIMI

Açık İhale
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ ÜNİVERSİTE HASTANESİ BAŞMÜ | Kırıkkale | 24.09.2026

1 KALEM İLAÇ ALIMI İŞİ

Doğrudan Temin
KIRIKKALE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KIRIKKALE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI | Kırıkkale | 04.09.2026

BERBER MALZEMESİ ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KESKİN T TİPİ KAPALI VE | Kırıkkale | 02.09.2026

Kırıkkale Kamu İhaleleri

Kırıkkale ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Kırıkkale ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Kırıkkale İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Kırıkkale" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Kırıkkale ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Kırıkkale ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Kırıkkale'da bugün kaç ihale var?

Kırıkkale ilinde şu anda toplamda 223 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.