Kaydol
10.057 Online Kullanıcı
100.856 Toplam Kalem
1.148 Bugün Eklenen
139.771 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Tunceli İhaleleri

Tunceli ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

49
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Tunceli İhaleleri

6 kalem ilaç alımı

Doğrudan Temin
TUNCELİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TUNCELİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİ | Tunceli | 27.08.2026

1 KALEM YEDEK PARÇA ALIMI

Doğrudan Temin
TUNCELİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TUNCELİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİ | Tunceli | 24.08.2026

Tunceli Kamu İhaleleri

Tunceli ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Tunceli ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Tunceli İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Tunceli" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Tunceli ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Tunceli ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Tunceli'da bugün kaç ihale var?

Tunceli ilinde şu anda toplamda 49 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.