Kaydol
12.370 Online Kullanıcı
100.839 Toplam Kalem
1.524 Bugün Eklenen
139.726 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Niğde İhaleleri

Niğde ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

104
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Niğde İhaleleri

4 Kalem Malzeme Alımı

Doğrudan Temin
T.C. NİĞDE VALİLİĞİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NİĞDE BOR DEVLET HAS | Niğde | 03.09.2026

BORU TİPİ HAVALI YATAK

Doğrudan Temin
NİĞDE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NİĞDE BOR FİZİK VE TEDAVİ REHABİLİ | Niğde | 03.09.2026
NİĞDE VALİLİĞİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NİĞDE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA | Niğde | 04.09.2026
NİĞDE VALİLİĞİ İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ NİĞDE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA | Niğde | 03.09.2026

Sarf Malzemeleri Alımı

Açık İhale
NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ | Niğde | 15.09.2026

Niğde Kamu İhaleleri

Niğde ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Niğde ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Niğde İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Niğde" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Niğde ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Niğde ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Niğde'da bugün kaç ihale var?

Niğde ilinde şu anda toplamda 104 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.