Kaydol
42 Online Kullanıcı
100.624 Toplam Kalem
1.382 Bugün Eklenen
140.429 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Edirne İhaleleri

Edirne ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

860
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Edirne İhaleleri

N95 MASKE ALIMI

Doğrudan Temin
EDİRNE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ EDİRNE UZUNKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ | EDİRNE | 03.09.2026

PAMUK ALIMI

Doğrudan Temin
EDİRNE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ EDİRNE UZUNKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ | Edirne | 03.09.2026

2 KALEM İLAÇ ALIMI-795

Doğrudan Temin
EDİRNE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ EDİRNE UZUNKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ | EDİRNE | 02.09.2026

Edirne Kamu İhaleleri

Edirne ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Edirne ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Edirne İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Edirne" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Edirne ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Edirne ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Edirne'da bugün kaç ihale var?

Edirne ilinde şu anda toplamda 860 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.