Kaydol
17.143 Online Kullanıcı
100.823 Toplam Kalem
917 Bugün Eklenen
139.681 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Trabzon İhaleleri

Trabzon ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

387
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Trabzon İhaleleri

Alttan çıkışlı klozet

Doğrudan Temin
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER | TRABZON | 03.09.2026
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER | Trabzon | 03.09.2026
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ | Trabzon | 07.09.2026

SALLAMA ÇAY ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Trabzon | 04.09.2026

BONCUK ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | TRABZON | 04.09.2026

Trabzon Kamu İhaleleri

Trabzon ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Trabzon ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Trabzon İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Trabzon" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Trabzon ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Trabzon ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Trabzon'da bugün kaç ihale var?

Trabzon ilinde şu anda toplamda 387 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.