Kaydol
42 Online Kullanıcı
100.624 Toplam Kalem
1.382 Bugün Eklenen
140.429 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Bolu İhaleleri

Bolu ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

354
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Bolu İhaleleri

İNŞAAT MALZEMESİ ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | Bolu | 03.09.2026

NAKLİYE HİZMETİ ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | BOLU | 03.09.2026

SEBZE MEYVE ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA İNFAZ KURUMLARI İLE TUTUKEVLERİ İŞYURTLARI KURUMU BAŞKA | BOLU | 02.09.2026

Campral Alımı

Doğrudan Temin
BOLU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BOLU İZZET BAYSAL EĞİTİM VE ARAŞTIR | Bolu | 02.09.2026

NERVİUM ALIMI

Doğrudan Temin
BOLU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BOLU İZZET BAYSAL EĞİTİM VE ARAŞTIR | Bolu | 02.09.2026

DİAZOMİD TABLET ALIMI

Doğrudan Temin
BOLU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BOLU İZZET BAYSAL EĞİTİM VE ARAŞTIR | Bolu | 02.09.2026

3 KALEM ALÇI ALIMI

Doğrudan Temin
SAĞLIK BAKANLIĞI - BOLU İZZET BAYSAL DEVLET HASTANESİ BAŞHEK | BOLU | 02.09.2026

Bolu Kamu İhaleleri

Bolu ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Bolu ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Bolu İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Bolu" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Bolu ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Bolu ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Bolu'da bugün kaç ihale var?

Bolu ilinde şu anda toplamda 354 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.