Kaydol
1 Online Kullanıcı
100.679 Toplam Kalem
1.720 Bugün Eklenen
140.604 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Erzurum İhaleleri

Erzurum ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

1,196
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Erzurum İhaleleri

JEL AKÜ ALIM İŞİ

Doğrudan Temin
ERZURUM İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ERZURUM HORASAN DEVLET HASTANESİ | ERZURUM | 04.09.2026

Yemek Alımı

Doğrudan Temin
KARAÇOBAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI YAZI İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ | Erzurum | 03.09.2026

9 KALEM İLAÇ ALIMI

Doğrudan Temin
ERZURUM İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ERZURUM ŞEHİR HASTANESİ BAŞHEKİM | Erzurum | 03.09.2026

Erzurum Kamu İhaleleri

Erzurum ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Erzurum ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Erzurum İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Erzurum" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Erzurum ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Erzurum ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Erzurum'da bugün kaç ihale var?

Erzurum ilinde şu anda toplamda 1196 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.