Kaydol
14.632 Online Kullanıcı
100.774 Toplam Kalem
1.464 Bugün Eklenen
139.540 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Bartın İhaleleri

Bartın ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

146
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Bartın İhaleleri

1 KALEM İLAÇ ALIMI

Doğrudan Temin
BARTIN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BARTIN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİML | Bartın | 04.09.2026

10 KALEM İLAÇ ALIMI

Doğrudan Temin
BARTIN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BARTIN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİML | Bartın | 04.09.2026

1 KALEM İLAÇ ALIMI

Doğrudan Temin
BARTIN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BARTIN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİML | Bartın | 04.09.2026

1 KALEM İLAÇ ALIMI

Doğrudan Temin
BARTIN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ BARTIN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİML | BARTIN | 04.09.2026
Bartın İl Sağlık Müdürlüğü Bartın Devlet Hastanesi Başhekiml | Bartın | 24.09.2026

Bartın Kamu İhaleleri

Bartın ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Bartın ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Bartın İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Bartın" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Bartın ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Bartın ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Bartın'da bugün kaç ihale var?

Bartın ilinde şu anda toplamda 146 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.