Kaydol
10.057 Online Kullanıcı
100.856 Toplam Kalem
1.148 Bugün Eklenen
139.771 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Kırklareli İhaleleri

Kırklareli ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

311
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Kırklareli İhaleleri

ADBLUE ALIMI

Doğrudan Temin
KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI 5'İNCİ KOLORDU KOMUTANLIĞI 1'İNC | KIRKLARELİ | 07.09.2026
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRKGELDİ TARIM İŞLETMESİ | Kırklareli | 03.09.2026

MEYVE SEBZE ALIMI

Doğrudan Temin
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRKGELDİ TARIM İŞLETMESİ | Kırklareli | 02.09.2026

MELAS ALIMI

Doğrudan Temin
TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRKGELDİ TARIM İŞLETMESİ | Kırklareli | 02.09.2026

Kırklareli Kamu İhaleleri

Kırklareli ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Kırklareli ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Kırklareli İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Kırklareli" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Kırklareli ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Kırklareli ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Kırklareli'da bugün kaç ihale var?

Kırklareli ilinde şu anda toplamda 311 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.