Kaydol
42 Online Kullanıcı
100.624 Toplam Kalem
1.382 Bugün Eklenen
140.429 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Düzce İhaleleri

Düzce ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

433
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Düzce İhaleleri

ACİL İLAÇ İSTEĞİ

Doğrudan Temin
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA M | Düzce | 04.09.2026

M909-PASPAS ALIMI

Doğrudan Temin
DÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ATATÜRK DEVLET HASTANESİ BAŞ | Düzce | 04.09.2026
DÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ATATÜRK DEVLET HASTANESİ BAŞ | Düzce | 04.09.2026

M906-MOP NEMLİ

Doğrudan Temin
DÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ATATÜRK DEVLET HASTANESİ BAŞ | DÜZCE | 04.09.2026

Temizlik Malzemesi Alımı

Doğrudan Temin
DÜZCE DEFTERDARLIĞI PERSONEL VE DİĞER HİZMETLER GRUP MÜDÜRLÜ | Düzce | 03.09.2026

TEMİZLİK MALZEMESİ ALIMI

Doğrudan Temin
DÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİ BA | DÜZCE | 04.09.2026

M907-Kraft Zarf Alımı

Doğrudan Temin
DÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ATATÜRK DEVLET HASTANESİ BAŞ | DÜZCE | 02.09.2026

M912-KERESTE ALIMI

Doğrudan Temin
DÜZCE İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DÜZCE ATATÜRK DEVLET HASTANESİ BAŞ | DÜZCE | 02.09.2026

Düzce Kamu İhaleleri

Düzce ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Düzce ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Düzce İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Düzce" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Düzce ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Düzce ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Düzce'da bugün kaç ihale var?

Düzce ilinde şu anda toplamda 433 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.