Kaydol
42 Online Kullanıcı
100.624 Toplam Kalem
1.382 Bugün Eklenen
140.429 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Kastamonu İhaleleri

Kastamonu ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

434
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Kastamonu İhaleleri

YAŞ SEBZE VE MEYVE ALIMI

Doğrudan Temin
CİDE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BİROL DURASI ANADOLU LİSESİ | Kastamonu | 04.09.2026

MUHTELİF GIDA ALIMI

Doğrudan Temin
CİDE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BİROL DURASI ANADOLU LİSESİ | KASTAMONU | 04.09.2026

Jeneratör Aküsü Alımı

Doğrudan Temin
TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TEİAŞ | Kastamonu | 02.09.2026

ARMATÜR ALIMI

Doğrudan Temin
KASTAMONU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KASTAMONU EĞİTİM VE ARAŞTIRMA | KASTAMONU | 28.08.2026

2 KALEM İLAÇ ALIMI

Doğrudan Temin
KASTAMONU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KASTAMONU EĞİTİM VE ARAŞTIRMA | Kastamonu | 28.08.2026

İŞ KIYAFETİ ALIMI

Doğrudan Temin
KASTAMONU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ŞEHİT ŞERİFEBACI ÖĞRETME | Kastamonu | 26.08.2026

Kastamonu Kamu İhaleleri

Kastamonu ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Kastamonu ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Kastamonu İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Kastamonu" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Kastamonu ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Kastamonu ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Kastamonu'da bugün kaç ihale var?

Kastamonu ilinde şu anda toplamda 434 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.