Kaydol
42 Online Kullanıcı
100.624 Toplam Kalem
1.382 Bugün Eklenen
140.429 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Elazığ İhaleleri

Elazığ ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

216
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Elazığ İhaleleri

Şerbetli Tatlı Alımı

Açık İhale
FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BA | Elazığ | 23.09.2026

BÜRO MALZEME ALIMI

Açık İhale
ELAZIĞ VALİLİĞİ ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI | Elazığ | 14.09.2026

Gıda Ürünleri Alımı

Açık İhale
FIRAT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BA | Elazığ | 15.09.2026

Elazığ Kamu İhaleleri

Elazığ ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Elazığ ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Elazığ İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Elazığ" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Elazığ ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Elazığ ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Elazığ'da bugün kaç ihale var?

Elazığ ilinde şu anda toplamda 216 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.