Kaydol
10.057 Online Kullanıcı
100.856 Toplam Kalem
1.148 Bugün Eklenen
139.771 Aktif Takip
📱 TeminMatik'i telefonunuza kurun!

Daha hızlı erişim, bildirimler ve çevrimdışı kullanım

📱 TeminMatik'i ana ekrana ekleyin!

Safari'de alt menüden Paylaş → "Ana Ekrana Ekle"

Malatya İhaleleri

Malatya ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık takip edin. Açık ihale, doğrudan temin, pazarlık usulü ilanlar TeminMatik'te.

857
Aktif İhale
7/24
Otomatik Tarama
7
Gün Ücretsiz

Son Yayınlanan Malatya İhaleleri

Jeneratör Mal Alımı

Doğrudan Temin
2'NCİ ORDU KOMUTANLIĞI MALATYA ORDUEVİ MÜDÜRLÜĞÜ | MALATYA | 07.09.2026

6 KALEM İLAÇ ALIMI

Doğrudan Temin
MALATYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ MALATYA DARENDE HULUSİ EFENDİ DE | Malatya | 03.09.2026

Cam Mal Alımı

Doğrudan Temin
2'NCİ ORDU KOMUTANLIĞI MALATYA ORDUEVİ MÜDÜRLÜĞÜ | Malatya | 04.09.2026

1 KALEM ÇİM ÇİTİ ALIMI

Doğrudan Temin
CEZA VE TEVKİFEVLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DOĞANŞEHİR AÇIK CEZA İN | MALATYA | 02.09.2026

Malatya Kamu İhaleleri

Malatya ilinde her gün onlarca yeni kamu ihalesi yayınlanmaktadır. Yapım, mal alımı, hizmet alımı ve danışmanlık gibi farklı kategorilerdeki ihaleleri tek platformdan takip edebilirsiniz. TeminMatik'in akıllı filtre sistemi ile Malatya ihalelerini otomatik takip edin, e-posta ve push bildirimleri ile anında haberdar olun.

Malatya İhalelerini Nasıl Takip Edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olun, "Malatya" ili için akıllı filtre oluşturun. Sistem 7/24 sizin yerinize EKAP'ı tarar, yeni ihale yayınlandığında anında bildirim alırsınız. 7 gün ücretsiz deneme ile tüm özellikleri test edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Malatya ihalelerini nasıl takip edebilirim?

TeminMatik'e ücretsiz kayıt olarak Malatya ilindeki tüm kamu ihalelerini anlık bildirimlerle takip edebilirsiniz. Akıllı filtreler sayesinde size uygun ihaleler otomatik bulunur.

Malatya'da bugün kaç ihale var?

Malatya ilinde şu anda toplamda 857 aktif ihale bulunmaktadır. TeminMatik 7/24 otomatik tarama ile yeni ihaleleri anında sisteme ekler.